KSIĄŻKA TERAZ

4 powody by z nami zarezerwować

  •   Fantastyczna lokalizacja w centrum
  •   Darmowe Wi-Fi
  •   Przechowalnia bagażu
  •   Przyjazny personel

Położnie

Hostel znajduje się w centrum Florencji, w odległości krótkiego 10-minutowego spaceru od głównej stacji kolejowej w mieście, Santa Maria Novella Florencja. Hostel Ciao Florencja oferuje tanie pokoje w centrum Florencji, we Włoszech - idealne miejsce, skąd można wyruszyć na zwiedzanie miasta.

Przyjazd Pociągiem

Goście przyjeżdżający pociągiem powinni pamiętać o wyjściu z prawej strony stacji kolejowej Santa Maria Novella. Jeśli wyjdziecie z lewej strony wasza droga do hostelu podwoi się! Po przybyciu na stację kolejową SNM skierujcie się na prawo i wyjdźcie na Via Luigi Alamanni.

Skręćcie na Via Luigi Alamanni i kontynuujcie spacer prosto, w kierunku świateł na skrzyżowaniu ulic Via Luigi Alamanni i Viale Fratelli Rosselli. Kontynuujcie spacer prosto w tym samym kierunku ulicą Via Guido Monaco. Hostel znajduje się pod numerem 34 Via Guido Monaco.

Przyjazd Samochodem

Kierujcie się do centrum Florencji i do stacji kolejowej Santa Maria Novella. Znajdziecie się na Viale Guidoni, która przechodzi w Viale Redi. Na końcu Viale Redi, po światłach, trzymajcie się lewej strony i skierujcie się na Via Guido Monaco. Hostel Ciao znajduje się na początku Via Guido Monaco.

Serwis Autobusowy

Serwis autobusowy działa od 6.00 do 23.30 i kursuje do stacji kolejowej Santa Maria Novella. Najwygodniejszą drogą dotarcia do lotniska jest taksówka. Lotnisko znajduje się tylko 5 kilometrów od hostelu i kurs taksówką nie powinien kosztować więcej niż 15 euro.

Lotnisko w Pizie jest idealnie połączone dzięki włoskiej sieci kolejowej i pozwala łatwo dotrzeć gościom do stacji kolejowej Santa Maria Novella we Florencji.

Tani Hostel Florencja

Najtańszym sposobem dotarcia do Hostelu Ciao Florencja jest pociąg, czy kiedy przybywacie z północy Włoch czy też samolotem.

Tani hostel znajduje się 10 minut drogi od głównej stacji kolejowej we Florencji, Santa Maria Novella.Przybycie Samolotem


Główne lotnisko to Aeroporto di Firenze, znane też jako lotnisko Amerigo Vespucci, które jest dobrze połączone z centrum miasta. Autobusy kursują często, co 30 minut, i nie powinny kosztować więcej niż 5 euro.

Zabytki


Wiele z najważniejszych zabytków i atrakcji miasta znajduje się w odległości spaceru od taniego hostelu i niedrogiego zakwaterowania hotelowego oferowanego we Florencji:

• Centrum Florencji z licznymi sklepami, barami, restauracjami i bankami - 15 minut

• Gli Uffizi: jedna z najsłynniejszych galerii sztuki na świecie - 20 minut

• Palazzo Vecchio: ratusz i ważne muzeum sztuki - 20 minut

• Duomo: Bazylika Santa Maria del Fiore - 20 minut

• Arco di Trionfo: XVIII-wieczny łuk z rzeźbami bogów i herosów - 20 minut

• Pałac Pitti - ważne muzeum sztuki - 30 minut